top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

Apie ką šis blog'as?

Šis blog'as - mano meilės kalba moterims - WOMAN to WOMAN


Tikiu, kad moterys kuria pasaulį. Tikiu, kad savyje mes nešiojamės supergalias, kurios mus įgalina kurti ir dauginti. Mes gebame užauginti savyje žmogų, jį pagimdyti ir išleisti jį į pasaulį. Pasitelkusios šią kūrybos energiją, mes gebame kurti aplink darną, meilę ir grožį. Jei norime - mes galime viską - užauginti vaikus, sukurti šedevrus, pastatyti namus. Tačiau lygiai taip pat mes galime naikinti, pykti ir kurti destrukciją aplink.


Moterimis žavėjausi visada. Man jos buvo ir yra didžiausias įkvėpimas. Ilgą laiką labiau žavėjausi kitomis moterimis nei savimi, kol galiausiai supratau, - VISKAS prasideda nuo manęs. Tam, kad gyvenčiau savo svajonių gyvenimą, turiu visų pirma pažinti ir pamilti save, daryti tai, kas mane žavi ir teikia geras emocijas. Gyventi su lengvumu. O vėliau pasikeis ir mano aplinka.Kaip gimė šis blog'as?


Šis blog'as gimė po beveik dešimties metų, kai pradėjau kelionę į save. Iš pradžių palikau toksinius santykius, prestižinį darbą, kuris buvo kad ir gerai apmokamas bei vertinamas aplinkinių, bet man kėlė beprasmybės jausmą. Tuomet ėmiau gilintis į grožio ir mados sritį, kuri traukė nuo pat vaikystės.


Kurti moterims pradėjau per išorinį grožį, matydama tame gilią prasmę. Manau, kad išorinis grožis ir tinkamos žinios apie jį suteikia moteriai įrankius, kuriuos pasitelkus, lyg burtų lazdele ji užsiaugina pasitikėjimo savimi sparnus. Laikui bėgant, o gyvenimui man skiriant vis sudėtingesnes pamokas, ėmiau gilintis ir į sveikos gyvensenos, savęs pažinimo, priėmimo ir meilės sau temas. Pažvelgiau į moters grožį iš vidaus.

Tikiu, kad mano pašaukimas - ieškoti, patirti ir savo pavyzdžiu dalintis su kitomis moterimis viskuo, kas įgalina moteris kurti gražesnį, sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą. Šis blog'as skirtas būtent tam - dalintis tuo, ką atrandu ir pritaikau savo kasdienybėje.


Šiame blog'e kalbėsiu makiažo, stiliaus, sveikos mitybos ir savęs pažinimo bei meilės sau temomis.


Šio blog'o temos: makiažas, stilius, savęs pažinimas, meilė sau, sveika mityba, sveika gyvensena.


Toliau trumpai papasakosiu apie blog'o skiltis, kodėl jos tokios ir kokių straipsnių galite tikėtis jose.


Stilius


Šioje skiltyje rasite straipsnius apie mano stilių. Nepretenduoju tapti super stylish fashionista, tačiau atrodyti gerai, o svarbiausia jaustis patogiai ir gražia pati sau - man be galo patinka. Esu perskaičiusi, tikriausiai, visas knygas apie madą ir stilių, baigusi ne vienerius mados iliustravimo, drabužių kūrimo, asmeninio stilisto kursus. Iki vaikų gimimo, kūriau šilko sukneles, konsultavau moteris stiliaus, įvaizdžio bei garderobo kūrimo klausimais. Šioje srityje esu prikaupusi tikrai labai didelį kiekį žinių, tad su malonumu su jumis šiomis žiniomis pasidalinsiu.

Makiažas


Eidama toliau pasirinktu moters grožio pažinimo keliu supratau, kad makiažas - dar viena labai svarbi moters įvaizdžio dalis. Klientės jau turėdamos sau tinkamą spintą, klausdavo - o kaip su makiažu? Ką galiu padaryti, kad jausčiausi labiau savimi pasitikinti bendraudama su kitais akis į akį. Tad šalia mados ir stiliaus - pradėjau gilintis į makiažo temą. Širdyje turėjau planą sukurti tokius įvaizdžio namus moterims, kuriuose jos galės atrasti visus atsakymus, susijusius su išvaizdos klausimais vienoje vietoje. Tačiau dvynių gimimas pakoregavo mano planus. Supratau, kad gimus vaikams nebeturiu tiek laiko ir energijos gilintis vienu metu į dvi labai plačias temas. O daryti bet kaip nenorėjau. Tuomet nusprendžiau, kad liksiu tik prie makiažo. Taip makiažas ir vizažistės darbas tapo mano profesinė veikla.


Šioje blog'o skiltyje rasite visus straipsnius apie makiažą, makiažo patarimus, pamokas (#alijevapataria) bei atsiliepimus apie mano testuojamas kosmetikos priemones (#alijevatestuoja). Per daugiau nei šešerių metų vizažistės darbo patirtį ištestavau nesuskaičiuojamą kiekį produktų, papuošiau dar tiek pat moterų. Per šį laikotarpį teko puošti įvairaus amžiaus, skirtingų odos tipų bei veido moteris. Vizažo srityje turiu gilias profesines žinias, įgytas ne tik pas Lietuvos, bet ir tarptautinius pasaulinio lygio vizažo meistrus. Tai neįkainojama.


Sveika mityba


Maistas - tema, kuri lydi mane visą gyvenimą. Vaikystėje buvau labai stambus vaikas, o ankstyvoje paauglystėje įsisukau į dietų ir savo kūno keitimo užburtą ratą. Reikėjo daugiau nei dvidešimt metų, kad surasčiau atsakymus į tai, kas sveika man. Sveika tiek mano kūnui, tiek mano psichologinei savijautai, tiek kūno linijoms, kuriomis pagaliau esu patenkinta. Šioje blog'o skiltyje dalinsiuosi per daugelį metų sukauptomis žiniomis, darytomis klaidomis bei atradimais, kurie leido sukurti taiką mano viduje.


Meilė sau


Gyvenimas mane budino ir siuntė išbandymus ilgai. Kol galiausiai pabudau. Reikėjo išgyventi daug liūdesio, sukrėtimų, pačių artimiausių netekties - kad atrasčiau sąmoningumo, priėmimo bei meilės sau kalbą. Turėjau palaidoti patį brangiausią žmogų pasaulyje, kad suvokčiau, jog draugystė su savimi - didžiausia vertybė. Anksčiau ar vėliau liksi akistatoje su savimi. Tik nuo tavęs priklauso ar liksi su geriausiu draugu, priešu ar visiškai nepažįstamu žmogumi. Esu santykių su savimi puoselėjimo pradžioje, tačiau jau pirmų kelerių metų kelionė duoda nuostabius rezultatus. Jaučiu pareigą dalintis tuo ką atrandu ir pritaikau savo kasdienybėje. Jei nors vienai sielai tai palengvins jos gyvenimo pamokas - aš būsiu laiminga.


Jei šio blog'o temos rezonuoja - kviečiu prisijungti ir prenumeruoti šį blog'ą, sekti mane instagram bei youtube platfarmose. Tikiu, kad kartu galime sukurti gražesnį ir laimingesnį gyvenimą pačios sau.


Su meile, Vaida.

bottom of page