top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

VEGANAS VIENAI SAVAITEI

Praeitą savaitę pas mane viešėjo brolis. O mano namai - mano taisyklės. Tad broliui teko savaitei pabūti veganu su visaverte augaline mityba.


Kai pasidalinau šia žinute su jumis, užvertėte mane klausimais -


ką jam duosiu valgyti?

kaip jis jaučiasi?

kokie jo įspūdžiai,

ar nesusika galva?

ar užtenka energijos?

ar nesunku?

ar skanu?

ar turėjo išankstinių nusistatymų ar baimių?

ar nesiilgi mėsos, kiaušinių ar varškės?


Tegul sako tiesą, nemeluoja!!Iš tiesų toks susidomėjimas ir tiek klausimų mane nustebino pačią!!

Dalinuosi brolio atsakymais:

“Kai sesuo pasakė, kad atskirai maisto man negamins ir jos namuose valgysim augalinį maistą taip kaip ir visa jos šeima - visai nenuliūdau, o priešingai, nudžiugau, nes matydamas kaip ji gyvena, puikiai atrodo, valgo skaniai, - norėjau ir aš išmokti iš jos naujų receptų. Jau ir taip paskutiniu metu mažai valgiau mėsos, varškės ir kitų produktų, nes matyt ir dar iki viešnagės per instagram’ą ji mane užinfluencino savo gyvenimo būdu.


Valgiau skaniai. Tikrai. Jaučiausi daugiau energingesnis - nors veikiau daugiau, kasdien važinėjau dviračiu, buvo karšta, kartais ir mažai miegojau - nuovargio visai nejutau. Kas man buvo netikėta - kad po valgio - nebuvo jokio brain fog. Nes dažniausiai po patiekalų su mėsyte ar kitais gyvūlinės kilmės produktais - bent kelioms valandoms mano energijos kiekis sumažėdavo, norėdavosi prigulti, tam kad dirbčiau ir susikoncentruočiau, būtinai turėjau išgerti kavos. O pas Vaida per šią savaitę tokių pojūčių nebuvo.
Nuo šios mitybos pagreitėjo medžiagų apykaita, greičiau suvirškindavo maistą ir į tualetą atlikti “rimtų reikalų” eidavau dažniau nei įprastai. Kas labai džiugina.


Su šia mityba išalkdavau irgi greičiau. Tad vis reikėdavo pavalgyti dažniau.


Galva nesvaigo.


Grįžau - pasisvėriau - -2,5 kg. Vakar išbėgau pabėgioti, nubėgau daugiau nei įprastai, pastarųjų mėnesių rekordas, buvo daug lengviau ir turėjau daugiau energijos.


Kas mane irgi labai džiugina.


Tad nutariau ir grįžęs toliau maitintis šia mityba. Pažiūrėsim kaip viskas klostysis toliau.


Rekomenduoju ir jums išbandyti!”


Faustas.


Štai tokie mano brolio įspūdžiai su augaline mityba. Kaip iš vadovėlio. Žmonės po 3, o kažkas ir po pirmos savaitės pradeda jaustis geriau, turi daugiau energijos, geriau miega, pradeda dažniau tuštintis, dingsta smegenų rūkas ir t.t. Tai tik pirminiai pojūčiai, o po metų, kitų žmonės dažnai jaučiasi lyg naujai gimę ir niekada nebenori sugrįžti į tą būseną, kurioje buvo iki augalinės mitybos!


Jei nori ir tu jaustis geriau - užsiregistruok asmeninei konsultacijai https://www.alijeva.lt/konsultacijos ar iškklausyk kursą apie pagrindus, kaip prisijaukinti augalinę mitybą - https://kursai.alijeva.lt/p/augaline_mityba_kaip_ja_prisijaukinti


V.

16 views0 comments
bottom of page