top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

MEILĖS SAU RITUALAI

Kursas MEILĖS SAU RITUALAI jau atverė duris registracijai.

Nuo šiandien galite įsigyti Kursą, kuriame sugulė žinios, praktikos, išmintis, kurie pakeitė mano gyvenimą iš esmės.

Pradedame jau 2022 m. rugsėjo 7 d!

Trukmė - 2 savaitės.

12 pamokų + 1 papildoma, 2 live sesijos, bendravimas uždaroje Instagram grupėje.

Prieiga prie kursmo medžiagos - 6 mėn, galimybė išklausyti kurso medžiagą - neribotą kiekį kartų.


Apie ką šis kursas?

Kursas skirtas moterims, kurios nori susikurti gausesnį, kokybiškesnį, sveikesnį gyvenimą.

MEILĖS SAU RITUALAI gimė iš pajautos, kad tiesiog privalau pasidalinti savo keliu ir savo atradimais su kitomis moterimis.

Įgytos žinios, “perleistos” per mano išgyvenimus virto ritualais, praktikomis kasdienybėje, kurios leido man išbristi iš vidinės pelkės, kurioje buvau prieš keletą metų. Šie ritualai padėjo atsistoti ir susikurti naujos kokybės gyvenimą nuo nulio. Daug gausesnį, sveikesnį, su daugiau meilės sau ir visai supančiam aplinkai.Kurse dalinsiuosi moters psichologijos, gausaus vidinio pasaulio kūrimo, taikos su savimi radimo, sveikos mitybos bei gyvensenos ritualais.

Kurse MEILĖS SAU RITUALAI nugulė tik tai, ką pritaikiau savo gyvenime ir kas padarė mano gyvenimą šviesesnį, laimingesnį, kokybiškesnį. Tai ne šiaip žinios, perskaitytos knygose ar išgirstos pas kitus lektorius, tai žinios, praleistos per praktiką, mano pajautimą, patikrintos realybėje “ar tikrai veikia?” bei virtusiomis gyvenimiška išmintimi. Šiame kurse dalinuosi žingsniais, žengtais, per pirmuosius pusantrų metų, kai pradėjau didžiausią ir svarbiausia savo gyvenimo kelionę - KELIONĘ Į SAVE.

Daugiau apie kursą - https://kursai.alijeva.lt/p/meiles-sau-ritualai

P.S. Video medžiaga sumontuota ir kurta su profesionalia komanda. Medžiaga filmuota nuostabaus grožio Tenerifės saloje, tad įgysite ne tik naudingų žinių, bet ir kasdien pasisemsite gurmaniško skonio sielai bei akims. Žemiau pateiktame video galite pamatyti ištrauką iš kurso:
Kursą įsigyti galite čia:

https://kursai.alijeva.lt/p/meiles-sau-ritualai

Iki susitikimo!47 views0 comments
bottom of page