top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

Kai moteris nieko nebenori...

Moteris apdovanota galia kurti viską aplink save. Kad moteris įgalintų save - turi pasirūpinti energijos balansu. Juk viskam reikalinga energija!


Moteris, lyg “pakrovėjas” (kad ir kaip negražiai skamba šis palyginimas), krauna ne tik save, bet ir aplink save supančią aplinką.

Vyras, vaikai - “kraunasi” iš moters energijos rezervuaro.

Kol moteris viena - jos užduotis išbalansuoti tarp savo veiklų ir poilsio, tam, kad energijos balansas būtų teigiamas ir ji būtų ne tik sveika, bet laiminga, norinti, besišypsanti ir bedižiaugianti gyvenimu. Dažnai ši užduotis gana lengva, jei josios mama žinojo ir gebėjo mergaitę išmokyti ne tik atiduoti energiją kitiems (būti paslaugia, mylinčia, užjaučiančia ir t.t., bet ir kaupti energiją SAU).

Bet kai atsiranda šalia nuostabus vyras. O po to ir vaikai, jos energijos reikia ne tik jai, bet ir dar dviem, trims ar daugiau žmonių, esančių šalia.


Moteris nežinodama apie tai, energijos atstatymą padeda kažkur į šoną. Malonumus sau ir poilsį padeda į penktą ar penkioliktą planą. Atsiranda vis daugiau veiklų ir darbų iš REIKIA. Juk REIKIA ne tik vaikus ir namus sužiūrėti, bet dar ir karjeros siekti…


Ir kas nutinka?

Mama, žmona tampa pikta, suirzusi. Ilgainiai moters akys nebežiba. Nieko nebesinori. Aplanko pavydas ir pagieža tiems, kam “sekasi”. Žiūrėk ir vyras pareiškia, kad “tu pasikeitei”, “tu nebetokia”. O ir vaikai erzina.

Situacija manau girdėta kiekvienai. O gal ir pačios patirta.

Ką daryti?

Sugrįžti į pradžią. Atsisukti į save. Pamilti save iš naujo. Tai visa ko pradžia.

Tuomet palaipsniui gyvenimas pradeda keistis. Keistis į gerą.

Apie ritualus, kurie leido man sugrįžti save, atkurti energijos balansą ir dar daugiau - jau nuo rugsėjo 7 d. kurse MEILĖS SAU RITUALAI kurse.


Registracija - https://kursai.alijeva.lt/p/meiles-sau-ritualai


#MeileSau #moteris #motersgyvenimas #MeilesSauRitualai

78 views0 comments
bottom of page