top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

DIENINIO MAKIAŽO PATARIMAI

Kuo toliau, tuo labiau moterys nebenori slėptis po dideliu ir ryškiu makiažo sluoksniu! Ir tuo aš nepaprastai džiaugiuosi!


Lengvas, neryškus makiažas, kuris gerai apgalvotais potėpiais tik paryškina natūralų moters grožį, bet jos neužgožia - man buvo ir yra makiažo etalonas.


Kurdama dieninį makiažą siekiu pabrėžti bruožus, o ne juos pakeisti. Tokiame makiaže svarbus šie elementai - gaivus veidas, paryškinti antakiai (jie tarsi įrėminą veidą), pagyvintas ir atvertas žvilgsnis.

Pastaruosius du uždavinius labai maloniai įgyvendinu su @uoga_uoga antakių pomadomis!


Dalinuosi 2 būdais kaip naudoju @uoga_uoga pomadas savo dieniniame makiaže:


1 būdas - pagal paskirtį - užpildau antakių vietas, kuriuose neauga plaukeliai ar ten, kur jie retai pasiskirstę pačia šviesiausia (spalva Jūros akmenėliai) antakių pomada. Pabrėžti antakius labai svarbu, bet jei jie per ryškūs - rizikuojate atrodyti labai griežta. Todėl rekomenduoju rinktis kiek šviesesnę spalvą nei jūsų antakiai - taip sukursite natūralesnį efektą.


2 būdas - ne pagal paskirtį - vietoj akių pravedimo. Renkuosi spalvą Miško takelis - ji skirta tamsiaplaukių antakiams, bet man puikiai tinka dieninio makiažo akipų pravedimui, nes A - nėra itin ryški spalva, neapkrauna akies, kai likęs makiažas šviesus ir lengvas, B - labai lengva brėžti strėlytę su šia pomados tekstūra - net jei ir kur ranka sudreba - lengvai šią pomadą galima nuretušuoti neprisidirbant ant akies košės… :) Tad labai rekomenduoju ir toms, kurios tik pradeda jaukintis strėlytės techniką.


Dar vienas pliusas kalbant apie @uoga_uoga pomadas - spalvos! Visos antakių pomadų spalvos yra šaltos, su pilku patoniu - kas pabrėžia antakius, bet nesuteikia jiems ryžumo. Tokios ir turi būti teisingos antakių priemonių spalvos.

Komplimentai, @uoga_uoga kūrėjams!


O jei norisi daugiau sužinoti:


DIENINIO MAKIAŽO PASLAPTIMIS DALINUOSI

https://kursai.alijeva.lt/p/dieninis-makiazas


VEIDO ODOS PRIEŽIŪROS PASLAPTIMIS DALINUOSI

https://kursai.alijeva.lt/p/odos-prieziura


KAIP NUSIBRĖŽTI STRĖLYTES? VISUS ATSAKYMUS RASI:

https://kursai.alijeva.lt/p/makiazo-klasika-strelytes

DRAUGAUKIME:

IG https://www.instagram.com/vaidaalijeva/

WEB https://www.alijeva.lt

46 views0 comments
bottom of page