top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

BILIETAS Į GERESNĘ GYVENIMO KOKYBĘ

Šįkart rašau, norėdama papasakoti apie naują savo kūrinį - kursą AUGALINĖ MITYBA: KAIP JĄ PRISIJAUKINTI?

Čia sudėjau susistemintą informaciją bei patirtį, kurią kaupiau jaukindamasi augalinę mitybą.


Augalinė mityba man suteikė atsakymus, kurių ieškojau 25 metus.

Gimiau šeimoje, kurioje viršsvoris, lėtinės ligos ir ankstyvos mirtys - buvo norma.


Būdama 12 įstojau į dietų kultūros klubą ir visą savo gyvenimą laikiausi vienos ar kitos dietos. Nuolatinis savęs ribojimas, griežtos taisyklės, emocinis valgymas buvo nuolatiniai mano gyvenimo palydovai. Maniau, kad niekaip kitaip gyventi aš negaliu, nes "tokie mano genai".


Prieš trejus metus palaidojus mamą, visa galva nėriau į tos sveikos gyvensenos paieškas, į atsakymų paieškas, kodėl vieni gyvena iki 110 metų, o kiti suserga nepagydomomis ligomis būdami 50 ar 60, kaip tai padarė mano tėvai. Žinojau, jei to nepadarysiu - manęs laukia tas pats likimas. Ieškojau atsakymų kaip pakvaišusi, kasdien skirdama tam bent po 5-6 val. Ir štai pagaliau atradau tą dėlionę, kuri leidžia mėgautis ilgu, kokybišku gyvenimu pilnam energijos, atsisveikinant su ligomis, viršsvoriu ir negalavimais. Viena reikšmingiausia dėlionės dalis - mityba. Kasdieniai mūsų pasirinkimai ką dedame į lėkštę ir burną reiškia itin daug. Daugiau nei mes galvojam.

Su augaline mityba jaučiuosi sveika, energinga, laiminga, išsilaisvinusi tiek iš fizinių, tiek emocinių suvaržymų, atsikračiau viršsvorio ir be jokių pastangų išlaikau normalų kūno svorį.Tai geriausia, kas man galėjo nutikti!!! Sako moterys, kurios išbandė augalinę mitybą. Ir aš tai antrinu visa savo esybe.

Šiame kurse sudėjau žinias ir patirtį, ką sukaupiau per tą laikotarpį, kurį jaukinausi augalinę mitybą. Viskas susisteminta ir pateikta paprasta, suprantama kalba. Tau belieka tik viena - imti ir pradėti taikyti šias žinias. O ilgainiui pajusti, kad gyveni geriausią savo gyvenimo versiją.

To ir linkiu!


Kursą rasi čia: https://kursai.alijeva.lt/p/augaline_mityba_kaip_ja_prisijaukinti

Vaida Alijeva

64 views0 comments
bottom of page