top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

Asmeninis stilius ir kapsulinė spinta


Noriu pasidžiaugti ir kuo greičiau su jumis pasidalinti, kad pasirodė nauja laida mano youtube blog’e - apie asmeninį stilių bei spintos kapsulę.


Po kelių mėnesių pertraukos grįžtu į youtube kanalą - prasidėjus karui Ukrainoje - rankos nusviro ir tiesiog nebeturėjau ūpo kurti apie tai, kas atrodo ne taip ir svarbu karo kontekste. Tačiau turime rasti jėgų toliau gyventi šia akimirka. Žinoma su atjauna ir paremiančiais veiksmais tiems, kas kovoja už laisvę. Bet kurdami savo gyvenimą, kursime ir šviesesnį pasaulį. Tad pradedu nuo savęs ir grįžtu į darbus pilna koja.


Nauja laida - apie stilių!
Mano laidoje - fashion blogerė Gema @fashionframebyg, kuri puikiai įvaldžiusi minimalizmo bei spintos kapsulės filosofiją. Ši filosofija ir man labai priimtina. Po ilgų klajonių mados ir stiliaus srityje, priėjau išvados, kad geriausiai jaučiuosi, kai mano spintoje mažiau rūbų, bet visi jie puikios kokybės, dera vieni su kitais ir žinoma tinka mano kūno formoms, o svarbiausia - glosto širdį.


Gavosi nuostabi, informatyvi laida. Tam, kam teko girdėti ir matyti šį mūsų pokalbį - sakė “wow! kiek daug gerų dalykų sužinojau”. Tad kviečiu pasidaryti puodelį arbatos ar kavos ir pasiklausyti mūsų pokalbio. Iškart išduosiu - kad laida gavosi tokia informatyvi, kad ją skėlėmi į dvi dalis - tad bus ir tęsinys.


Jei vis dar nesi atradusi savo asmeninio stiliaus, tavo spintoje - betvarkė, turi daug rūbų, tačiau vis tiek neturi ką apsirengti - Tu privalai pažiūrėti šią ladą!!Su Gema lauksime jūsų palaikymo youtube kanale - like, share and comment - tai kas tau nieko nekainuoja, bet mus labai motyvuoja.


Ir dar! Jei nesekate manęs ir Gemos instagram paskyroje - būtinai tai padarykite - čia kasdien dalinamės moterims aktualiais tipsais. Tiek aš, tiek Gema kuriame naudingą turinį, kuris praturtinų tiek mūsų, tiek jūsų gyvenimą, tad nereikalingos reklamos, besikeičiančios kasdien - mūsų kanaluose tikrai nepamatysite! Draugaukime.

Gražios dienos, mielosios

Ačiū, kad esate kartu!


Vaida

53 views0 comments
bottom of page