top of page
  • Writer's pictureVaida Alijeva

Žalias kokteilis


Maistas, turintis žalią spalvą - žmogaus organizmui be galo sveikas, turi daug ląstelienos ir vitaminų, pasižymi detoksikuojančiomis savybėmis. Jau kurį laiką rytus pradedu šiuo žaliu kokteiliu. Net nesitikėjau, kad jis taip ilgai dienos eigoje užtikrins man energijos kiekį ir sotumo jausmą. Tad mano pusryčiai apsistoja šiuo kokteiliu bei matchos ar kavos puodeliu.Dar vienas labai džiuginantis dalykas, kad šiame kokteilyje telpa net dvi gausios špinatų saujos, kurių šiaip suvalgyti pusryčiu metu man - praktiškai misija neįmanoma :)

Nemeluosiu, reikėjo šiek tiek laiko, kol atradau tuos sudedamuosius ingridientus, kurie puikiai dera, o kokteilio skonis - puikus. Anksčiau vis tekdavo nusivilti, ir dažnai tuos kokteilius ne išgerti, o išpilti į kriauklę. Jei kada bandėt plakti tą sveiką žalią kokteilį, manau, tikrai žinote apie ką aš… :)

Dalinuosi receptu, tikiuosi ir jums patiks!

  • Dvi saujos špinatų. Ar žinojai, kad špinatai tituluojami sveikiausia pasaulio daržove?!! Ši daržovė pasižymi gausa galežies, vitamino K, A, D, A, kalcio ir t.t.)

  • Salieras

  • 0,5 šaldyto banano

  • Kivi. Jei kivi neturiu - keičiu jį keliomis džiovintomus slyvomis (prieš tai jas užmerkiu).

  • nesaldinto augalinio pieno arba vandens.

Dažnu atveju į kokteilį dar įdedu kalogeno ar kanapių, ar augalinių baltymų, kad kokteilis būtų dar turtingesnis, bet šie dalykai skoniui skirtumo neprideda, tad jūsų pasirinkimas ar juos dėti į kokteilį ar ne.


Trumpas video, kaip gaminu šį kokteilį - mano instagram paskyroje! Ten kasdien dalinuosi savo atradimais ir taikomis praktikomis kuriant laimingesnį, sveikesnį ir gražesnį moters gyvenimą.

Jei dar neseki manęs instagram - labai kviečiu tai padaryti! (mano Instagram paskyra @vaidaalijeva).

SKANAUS!


#SveikaMityba

69 views0 comments
bottom of page