top of page
FRK08669.JPG

Konsultacijos

Teikiu individualias konsultacijas / sesijas augalinės mitybos klausimais online formatu. 

 

1 val. - 80 Eur. 

Jei konsultacijos trukmei nereikalinga visa valanda - tuomet galime suplanuoti 30 ar 45 min konsultacijas. 30 min. - 40 Eur, 45 min - 60 Eur. 

 

Papildomai, jei pageidaujama - po konsultacijos parengiu individualizuotas mitybos gaires, maisto produktų, kurių reikėtų vengti bei kurių įtraukti daugiau, tam, kad kūnas su lengvumu išsivalytų nuo toksinų, sumažintų uždegiminius procesus, atsisveikintų su papildomais kilogramias ir padėtų sau pasveikti ir atsinaujinti. 

 

Mitybos gairių parengimas po pirminės konsultacijos - 50 Eur. 

Galimos ir paskesnės konsultacijos su vedimu, klausimų atsakymų sesijomis bei rekomendacijomis.

Registruotis el. paštu vaida@alijeva.lt

PROGRAMA / VEDIMAS

Jei norisi žengti augalinės mitybos jaukinimosi keliu kartu su mentoriumi ir jo nuolatine priežiūra - rekomenduoju pasirinkti 1, 2 ar 3 savaičių vedimo programą. Vedimo paslaugos:

 

  1. Pirminė konsultacija.

  2. Individualizuotos mitybos gairės.

  3. Paskesnės, lydinčios konsultacijos. Klausimai-atsakymai, pastabos, vedimas ir palaikymas pagal individualius poreikius ir jūsų gyvenimo situacijas (1 konsultacija per savaitę, esant poreikiui - kassavaitinių konsultacijų kiekį galima padidinti). 

  4. Kasdienė Jūsų mitybos priežiūra ir pastabos (kasdien galėsite siųsti maisto, kurį valgote nuotraukas ir sulaukti mano pastabų bei rekomendacijų, kaip teisingai kurti savo lėkštę).

  5. Papildomos medžiagos dalinimasis, literatūros rekomendacijos. 

 

Paslaugos teikiamos online formatu. 

 

1 savaitė - 300 Eur.

2 savaitės - 450 Eur.

3 savaitės - 600 Eur.

Registruotis el. paštu vaida@alijeva.lt

bottom of page