top of page
DSC02533.jpg

Labas!

 

Aš, Vaida Alijeva. Moteris. Žmona. Dvynukių mama. Sertifikuota augalinės mitybos specialistė ir Holistinės gyvensenos šalininkė. Moterų įkvepėja. Receptų kūrėja.

 

Kiek save pamenu visada ieškojau taikos su savo kūnu, bet dėja nesėkmingai. Augau su dideliu viršsvoriu, tad prasidėjus paauglystei įsisukau į dietų kultūrą, savęs suvaržymų ir yo-yo efektų gyvenimą. Su kiekvienais metais savo kūne ėmiau jaustis vis blogiau - viršsvoris, suletėjęs metabolizmas, celiulitas, nenuvaldomas apetitas,  pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, policistinis kiaušidžių sindromas, gausios, skausmingos menstruacijos, geležies trūkumas, energijos nebūvimas, silpnumo priepuoliai, neurologiniai sutrikimai (nerimas, nemiga, slogios nuotaikos, itin didelis jautrumas ir pan.) - tai simptomai, kurie mane lydėjo nuolat, tačiau tradicinė medicina man padėti niekaip negalėjo. O ir mano šeimos istorija, kur tėvai ir seneliai turėję kiekvienas savo diagnozes (diabetas, širdies kraujagyslių ligos, vėžys) galiausiai išėjo anapilin gerokai per anksti - vertė mane nesustoti ir ieškoti atsakymų, kaip gyventi santaikoje su savo kūnu, ką galiu padaryti, kad jo neužterščiau?

 

Užtrukau 25 metus, kol radau tiesą, paremtą mokslu, kaip su lengvumu atsisveikinti su papildomais kilogramais, lėtinėmis ligomis, išlaikyti normalų kūno svorį be didelių pastangų, o svarbiausia džiaugtis jaunu, sveiku ir energingu kūnu. Kitaip sakant - jaustis fantastiškai!

 

Esu mokslininkų (Prof. T Colin Cambell, Dr. Neal Bernard, Dr. Caldwell B. Esselstyn, Dr. John McDougal, Dr. Valter Longo, Ph. D. Doug Lisle, Dr. Michael Greger ir daug kt.), tiriančių mitybos ir sveikatos tarpusavio ryšius daugiau nei 30 metų, mokinė.

Savo žiniomis, patirtimi ir įkvėpimu kaip gyventi sveiko, energingo, laimingo žmogaus gyvenimą dalinuosi kurdama visavertės augalinės mitybos receptus, seminarus, kursus, instagram turinį bei konsultuodama moteris individualiai. 

Pagrindinės temos, kuriomis kuriu moterims - sveika mityba, sveika gyvensena, sąmoningas gyvenimo būdas, meilė sau. 

 

Jei jauti, kad mums pakeliui - susisiek su manimi! Aš galiu tau padėti išeiti iš to užburto rato.

 

Vaida

svoris.HEIC
bottom of page