top of page
DSC02533.jpg

Labas!

 

Aš, Vaida Alijeva. Moteris. Žmona. Dvynukių mama. Sertifikuota augalinės mitybos specialistė ir mentorė. Moterų įkvepėja. Receptų kūrėja.

 

Kiek save pamenu visada ieškojau taikos su savo kūnu, bet dėja nesėkmingai. Augau su dideliu viršsvoriu, tad prasidėjus paaglystei įsisukau į dietų kultūrą, savęs suvaržymų ir yo-yo efektų gyvenimą.

 

Užtrukau 25 metus, kol radau tikrąją tiesą, paremtą mokslu, kaip su lengvumu atsisveikinti su papildomais kilogramais, lėtinėmis ligomis, išlaikyti normalų kūno svorį be didelių pastangų, o svarbiausia džiaugtis jaunu, sveiku ir energingu kūnu. Kitaip sakant - jaustis fantastiškai!

 

Esu mokslininkų (Prof. T Colin Cambell, Dr. Neal Bernard, Dr. Caldwell B. Esselstyn, Dr. John McDougal, Dr. Valter Longo, Ph. D. Doug Lisle, Dr. Michael Greger ir daug kt.), tiriančių mitybos ir sveikatos tarpusavio ryšius daugiau nei 30 metų, mokinė.

Savo žiniomis, patirtimi ir įkvėpimu kaip gyventi sveiko, energingo, laimingo žmogaus gyvenimą dalinuosi kurdama seminarus, kursus, blog’o įrašus, instagram turinį bei konsultuodama moteris individualiai. Plačiau apie paslaugas - https://kursai.alijeva.lt/ 

Pagrindinės temos, kuriomis kuriu moterims - sveika mityba, sveika gyvensena, sąmoningas gyvenimo būdas, meilė sau. 

 

Jei jauti, kad mums pakeliui - susisiek su manimi.

 

Vaida

svoris.HEIC
bottom of page