APIE MANE

png juodas Vaida Alijeva w to w 2022.png
DSC02536.jpg

Labas!

Aš Vaida Alijeva. Moteris. Žmona. Dynukių mama. 

 

Prieš dešimt metų pakeičiau gyvenimą iš esmės. Mečiau prestižinį darbą, išėjau iš ilgai trukusių toksinių santykių ir pradėjau kurti savo svajonių gyvenimą.

 

Jau dešimt metų kuriu moterims ir dėl moterų. Pradėjau visa galva pasinerdama į stilių ir madą. Kūriau sau ir kitoms moterims stilių ir joms tinkančias spintas, vėliau praplėčiau savo žinias dar vienoje moters įvaizdžio dalyje - makiaže. Daugiau nei šešerius metus kūriau moterims makiažą, lydėdama jas svarbiausiose gyvenimo šventėse. Šios akimirkos - neįkainojamos. 

 

Kurti moterims pradėjau per išorinį grožį, matydama tame gilią prasmę. Manau, kad išorinis grožis ir tinkamos žinios apie jį suteikia moteriai įrankius, kuriuos pasitelkus, lyg burtų lazdele ji užsiaugina pasitikėjimo savimi sparnus. 

 

Laikui bėgant, o gyvenimui man skiriant vis sudėtingesnes pamokas,  ėmiau gilintis ir į sveikos gyvensenos, savęs pažinimo, priėmimo ir meilės sau temas. Pažvelgiau į moters grožį iš vidaus. 

Tikiu, kad mano pašaukimas - ieškoti, patirti ir savo pavyzdžiu dalintis su kitomis moterimis viskuo, kas įgalina moteris kurti gražesnį, sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą. 

 

Jei rezonuoja makiažo, stiliaus, sveikos mitybos, savęs priėmimo bei meilės sau temos - kviečiu jungtis prie mano blog'o bei kuriamo turinio čia, instagram bei youtube paskyrose. 

Su meile, Vaida

DSC01323.jpg